Bize ulaşın : +90 212 (352 06 19)

Hakkımızda - hopla-bianca

Türkkablo Gıda A.Ş. ve Cooperlat İşbirliği ile

Cooperlat Soc. a.r.l.

Büyük başarılarala kurulu 35 yılı aşkın geçmişiyle, İtalya'nın en önemli işletmelerinden birisi olan Cooperlat Soc. a.r.l. ürün kalitesi, ürün çeşitlendirme ve araştırmalarda olağanüstü büyüme ve birleştirme ile sürekli gelişme garantisi sergilemektedir.

35 yılı aşkın bir süredir hopla, Bianca Lieve ve Perfect Crem markalarıyla sektöre liderlik eden firma, gelişen yapısıyla değişimlere uyumlu, araştırmacı, titiz ve seçici yapısı ile tüketicinin ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırdır.

Türkkablo Gıda A.Ş.

1974 yılında kurulmuş olan TÜRKKABLO GIDA A.Ş. kablo alanında yaptığı başarılı çalışmalar beraberinde geniş vizyon ve girişimci yaklaşımlarıyla 1990 yılında girdiği turizm sektöründe 5 yıldızlı Hotel Samara-Bodrum ile bölgenin en iyi oteli ve işletmesi konumuna gelmiştir. Şirketin yatırımcı ve yenilikçi duruşu ve kurumsal yapısı sektöründe dünyanın en iyileri arasında olan ve ülkemizde çok iyi bilinen “Hopla” ürünlerinin üreticisi Cooperlat firmasıyla işbirliği yapmasını sağlamıştır..

Haber Bültenimiz

İletişim bilgileri

Ebulula Mardin cd Yıldırım Oğuz Göker sk

Parkmaya sit. Carlton 17 kat:7 D:16
Akatlar/Beşiktaş

0212 352 0619 Faks: 0212 352 5249

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.