Bize ulaşın : +90 212 (352 06 19)

HOPLA 10 LİTRE BEGGINBO

Kullanım kapasitesi yüksek olan zincir pastaneler ve pasta imalathanelerinin kolay kullanımının yanı sıra ekonomik olması nedeniyle de daha şimdiden vazgeçilmez bir parçası olan Yeni 10 lt. “Hopla Şekerli Şanti ” sektörümüze yeni bir yön vermiştir .

Kolay kullanım kesin çözüm!….

Para Tasarrufu

Her ” 1lt Hopla Şekerli Şanti ” ürününden 3 lt . krema yapılabilirken , geleneksel kremada bu oran 2.5  litredir.

Mükemmel Dayanıklık

Çırpılmış kremada dayanıklılık en önemli özelliklerden biridir. Bir kere çırpıldı  mı , geleneksel kremanın buzdolabında muhafaza edilmesi gerekirken laboratuvar testlerine göre ” Hopla Şekerli Şanti ” Oda sıcaklığında 24 saat boyunca bozulmadan kalabiliyor. Kolay bir şekilde dondurulup eritilebiliyor. Bütün bunlar ” Hopla Şekerli Şanti ” yi çok kullanışlı ve pratik kılıyor.

Muhafazası Kolay

“Hopla Şekerli Şanti “ oda sıcaklığında (22 Dereceyi ge çmemek koşuluyla ) 12 ay boyunca bekletilebilir. Bu da soğuk oda gerekliliğine ihtiyaç bırakmıyor ve çabuk tüketilme zorunluluğunu ortadan kaldııyor. Böylelikle ürünün eksikliği ve dayanıksızlığından kaynaklanan mali kayıp da önlenmiş oluyor.

Dondurma özelliği

“Hopla Şekerli Şanti “  ayrıca dondurma özü için başka bir kullanım öneriyor. Çoğu dondurma üreticisi karışımlarına ”Hopla Şekerli Şanti ”  ve süt ilave ediliyor.

Düşük yağlı olduğu için limon dışında diğer meyveli dondurmalar için kolaylıkla kullanılabilir.

 

Haber Bültenimiz

İletişim bilgileri

Ebulula Mardin cd Yıldırım Oğuz Göker sk

Parkmaya sit. Carlton 17 kat:7 D:16
Akatlar/Beşiktaş

0212 352 0619 Faks: 0212 352 5249

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.